(081) 441 5000
Dlaczego my

\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\"

W naszej branży liczy się czas, jakość, pewność i zaufanie oraz bezpieczeństwo. Nasza firma wszystko to zapewnia. Czas jest ważny , bo liczą się koszty klienta, jakość – bo istotni są sami pracownicy, ich zaangażowanie i kultura osobista, sprawności organizacja pracy. Klient powieżając nam swój dorobek obdaża nas zaufaniem, a my dajemy mu w zamian gwarancję bezpieczeństwa przewożonego mienia. Czy jest coś ważniejszego dla klienta ponad otrzymaną gwarancję jakości usługi? Nasza firma szanuje zatem każdego klienta niezależnie od tego czy przeprowadza osobę prywatną czy ważną instytucję.
Gwarancją bezpieczeństwa mienia jest posiadane przez nas ubezpieczenie OC przewoźnika na kwotę 100 tyś. zł. Zapewnia ono nie tylko bezpieczeństwo przewożonego towaru , ale przede wszystkim pewność i spokój właściciela.
Firma zatrudnia wyspecjalizowanych, wyszkolonych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Naszą dewizą jest dbałość o własność klienta ale i dobry, oparty na zrozumieniu i współpracy kontakt z nim.Dlatego też dążymy do pełnej realizacji potrzeb osoby korzystającej z naszych usług. Ekipa wyposażona jest w sprzęt walkie-talkie ułatwiający kontakt między sobą, co usprawnia cała akcję przeprowadzki. Kierowcy posiadają telefony komórkowe umożliwiające lokalizację auta. Pracownicy posiadają doświadczenie w demontażu i montażu mebli tak osobistych jak i biurowych.
Każde auto wyposażone jest w odpowiedni sprzęt zabezpieczający. Wnętrze kabiny przewozowej pokryte jest zabezpieczającym materiałem. Ekipa dysponuje pasami mocującymi, dzieki którym można sprawnie i bezkolizyjnie przenosić duże ciężary oraz przedmioty, ponad to posiadamy specjalne przekładki chroniące meble przed otarciem lub obiciem, folie bąbelkową chroniacą np. sprzęt elektroniczny. Posiadamy firmowe pudła kartonowe i skrzynie plastikowe ułatwiające spakowanie np. dokumentów czy książek oraz papier do pakowania szkła i porcelany.


Przeprowadzki Niedzialek